Famiglia Foto Studio – авторська фотостудія фотографа Іванни Яременко

Про створення фотостудії я мріяла завжди, але ось назва була для мене завданям ще тим! Оскільки фотографія – це справа мого життя, на нього вплинули деякі події особистого характеру.

Ми вибрали італійську мову, тому як вона близька нашій родині. Ми з чоловіком часто буваємо в північній Італії, у зв’язку з його роботою (сімейним бізнесом). Мені там дуже подобаються і культура, і кухня, люди і сама країна. Назва студії «Famiglia» в перекладі з італійської мови означає сім’я, рід, дім.

Фотостудія має сімейну концепцію, це сімейний бізнес. Тому невипадково першим словом у назві є Famiglia, що в перекладі на українську означає “сім’я”, “рід”, “дім”. Ідеєю логотипу підприємства послужило генеалогічне дерево нашої родини.

26 грудня 2015 року в Famiglia Foto Studio був перший робочий день. Тобто, ми відзначили наш День Народження!!!

Яременко Іванна

Керівник фотостудії, фотограф

Нестерук Тетяна

Дизайнер інтер'єру, адміністратор

Яременко Ксенія

Дизайнер, ретушер

Наші послуги

Ми пропонуємо повний перелік фотографічних та дизайнерських послуг:

 • фото на документи;
 • друк фото
 • ретуш фото;
 • реставрація;
 • студійні та виїзні фотосесії у різних жанрах – сімейні та  дитячі фотосесії, фотосесії закоханої пари у стилі Love Story, весільна фотозйомка, фотосесія «в очікуванні чуда», немовлят, фотозйомки індивідуальні для дівчат та хлопців з підбором стилю та образів, рекламна фотозйомка інтер’єрів та екстер’єрів тощо;
 • корпоративні фотосесії;
 • предметні фотозйомки для реклами, бізнесу, глянцевих журналів, каталогів меблів та одягу, фотозйомки страв для меню кафе і ресторанів тощо;
 • створення фотокниг;
 • випускних альбомів;
 • виготовлення картин на полотні;
 • графічний дизайн;
 • дизайн фірмового стилю компаній.

Інтер’єр фотостудії постійно оновлюється, відповідно до сезону та свят. Ознайомитись із інтер’єрами залу в потрібний вам час, можна, переглянувши фото в галереї.

Фото з фотосесій можуть стати основою фотокниги. Це більш сучасний аналог фотоальбому. Увічнити в фотокнизі можна будь-яке свято або подію. Тримати в руках фотокнигу та гортати її сторінки більш приємно, ніж переглядати фото на моніторі в електронному вигляді.

Famiglia Foto Studio надає послуги й графічного дизайну. Компанії замовляють у фотостудії розробку логотипів, друк поліграфії та широкоформатний друк. За короткий час на потужностях підприємства вам надрукують бланки, листівки, візитки, а також виконають друк на сіті-лайтах, банерах, штендерах та ін.

Оренда студії для любителів та професіоналів

Хочете спробувати свої сили у фотографії? Нема питань! Ви можете замовити оренду студії за пакетом «Complex» та «Фонова».

У вартість оренди пакету «Complex» входить: інтер’єрний зал з трьома локаціями, все наявне професійне обладнання (крім фотоапарату, який можна замовити додатково) та освітлення, його налаштування, можливість використання усіх наявних атрибутів, меблі, користування гримеркою.

У вартість оренди пакету «Фонова» входить: зал з фонами (вінілові та паперові все наявне професійне обладнання (крім фотоапарату, який можна замовити додатково) та освітлення, його налаштування, можливість користування гримеркою.

В робочий час – бронь студії здійснюється мінімально за 1 день. Заздалегідь можна забронювати час для замовлення в неробочі години.

Коментувати не дозволено.