Ціни на оренду фотостудії

Оренда студії «Complex». В ціну оренди входить: налаштування освітлення, можливість використання всього обладнання (крім фотоапарату), всі предмети, всі фони – вінілові (білий, чорний, сірий, ретро); паперові (блакитний, помаранчевий), усі меблі, гримерка. Ціна оренди – 350 грн./год. 

Умови користування фотостудією

 1. У фотостудії категорично забороняється участь неповнолітніх моделей, незалежно від статевої приналежності, у зйомках сексуального або еротичного характеру (ст. 6 Закону України «Про захист суспільної моралі»).
 2. У фотостудії категорично заборонені зйомки порнографічного характеру (ст. 301 ККУ, ст. 7 ЗУ «Про захист суспільної моралі»).
 3. У фотостудії заборонено палити, розпивати спиртні напої та вживати їжу (якщо їжа не є об’єктом зйомки).
 4. Розпалювання свічок тільки з дозволу адміністратора (додаткова плата 30 грн. година).
 5. Зйомка тварин попередньо узгоджується з адміністрацією.
 6. Працювати у студії можливо тільки у чистому змінному взутті. Орендар повинен попереджувати моделей про необхідність мати із собою чисте та сухе взуття, або скористатись студійним взуттям за додаткову плату.
 7. У фотостудії на момент зйомки може знаходитись 7 чоловік по фіксованій ціні студії, присутність додаткових людей оплачується додатково. Ціна для ФОТОЗЙОМКИ у залі в будні та на вихідні дні – 350 грн. Ціна для ВІДЕОЗЙОМКИ +50грн до фіксованої ціни залу за одну годину.
  Більше 7 чол., за кожну особу доплата 50 грн./год.
  Оплачується передоплата у розмірі 50% після бронювання студії. Передоплата НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ!
 8. Використання будь яких спец ефектів (дим, рідина, мильні бульбашки, конфетті, свічки і т. п.) на знімальному майданчику потрібно узгодити з адміністрацією фотостудії.
 9. За псування і поломку студійного обладнання, аксесуарів, інтер’єру і іншої власності фотостудії, Орендар несе повну матеріальну відповідальність і відшкодовує збитки у розмірі ринкової вартості.
 10. За падіння освітлювального приладу без видимих ушкоджень – штраф 2500 грн.
 11. По закінченню часу оренди студія перевіряється адміністратором у присутності Орендарів.
 12. Все обладнання у фотостудії, яку Ви орендуєте має бути у справному вигляді. Починаючи роботу в студії, Орендар приймає умови Договору і несе повну відповідальність за будь-які події, що відбувається а також їх наслідки (техніка безпеки, договірні відносини з клієнтами, дії клієнтів і т. д.).
 13. Фотостудія обладнана камерами відео нагляду.
 14. Орендодавець має право припинити зйомку без пояснення причини, якщо ці пункти були проігноровані.

Коментувати не дозволено.